21 Temmuz 2022 Kudüs-ü Şerif Turu

Kudüs-ü Şerif Turu
Fiyat
1250' Kişi Başı Kişi
Süre
21 - 25 Temmuz
Hedef
Kudüs-ü Şerif
Gezginler
20+

Kudüs-ü Şerif Turu

21 Temmuz 2022 Kudüs-ü Şerif Turu Bu Kudüs turumuz 4 Gece Konaklamalı 5 Gün olarak gerçekleşecektir. Daha önce gidilmeyen başka firmaların gitmediği bir çok noktaya gidilecektir. Tel Aviv - Kudüs – Eriha - Lût Gölü (Ölü Deniz) – El Halil – Beytüllahim – Yafa - Hayfa - Akka - Nasıra - Taberiyye Gölü ve daha birçok nokta. Detaylı program için Tur Planını kontrol ediniz....
 • Bilgi
 • Tur Planı
 • Konum
 • Galeri
 • Önemli Bilgiler

Neler dahil

Hedef
Kalkış Yeri
: İstanbul Yeni Havalimanı - Tel Aviv
Dönüş Konumu
: Tel Aviv - İstanbul Yeni Havalimanı
Hava Yolu
: Türk Hava Yolları
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • 4 gece 4* otellerde konaklama
 • Bestur Turizm hizmet bedeli ve katma değer vergisi (K.D.V)
 • Diğer şehirlerden İstanbul'a iç hat bağlantı uçuşu ücreti
 • İsrail vize işlemleri (Yeşil pasaport sahipleri muaftır) NOT: Vizeler pasaporta bastırılmayıp “Liste Vize” olarak alınmaktadır.
 • Programda adı geçen tüm transferler
 • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
 • Seyahat sigortası
 • THY ile İstanbul / Tel Aviv / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
 • Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV
 • Türkçe rehberlik hizmeti
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan kapalı içecekler
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
 • PCR test ücretleri ve pandemi sebebiyle sonradan doğabilecek harici masraflar
 • Program dışı talep edilecek turlar
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
Oteller
Kudüs Otel:: Golden Walls
Fiyat Detayları
İki Kişilik Odada Kişi Başı: 1250 Usd' Kişi Başı Üç Kişilik Odada Kişi Başı: 1250 Usd' Kişi Başı Tek Kişilik Odada Kişi Başı: 1600 Usd' Kişi Başı
 • Kudüs Turu
Kudüs Turu

Perşembe Günü

İstanbul – Tel aviv – Zeytin Dağı – El Halil- Kudüs

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu “BESTUR SEYAHAT – THY” bankosunda belirlenen saatte buluşuyoruz. Güvenlik, check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Hava Yolları ile  Tel Aviv’e hareket ediyoruz 2 saatlik uçuşun ardından  Tel Aviv’e varış Pasaport Bagaj işlemleri tamamladıktan sonra Samuel Peygamberin Kabri ve Camini ziyaret ediyoruz ardından Kudüs-ü Şerif’e hareket edip  Zeytin Dağı’na çıkıp, buradan kuşbakışı Kudüs’ü̈ temaşa ve resim molasını müteakip, Sahabe Selman-ı Farisi Hz. ve tabiinden Rabia’tül Adaviyye Hz. Makamları Huruç Camii ziyareti sonrası tarihi 2000 yıldan eskiye dayanan zeytin ağaçlarının bulunduğu, Hz. Meryem, anne ve babasının metfun bulunduğuna inanılan Gethsemani Kilisesi’ni (Tüm Milletler Kilisesi), Mecdelli Meryem Kilisesi ve Agusto Viktorya Kompleksini gördükten sonra Sion Şehirine Hareket Sion tepesinde yer alan Davut AS. kabri, Hz. İsa As ve Havarileri ile Son akşam yemeğinin yenildiği oda ve Eski Şehir Panoramik turu ardından El Halil kapısına hareket Ömer Bin Hattab meydanından geçerek Otele varış ve yerleşim. Belirlenen saatte Harem’e gidilerek Haremin Tarihi , Teolojik Anlatımı ve bazı Camilerin tanıtımı.  Ardından akşam yemeği ve istirahat için otelimize dönüyoruz.

Cuma Günü

Kudüs

Sabah namazı için Mescid-i Aksa ’ya gidiş ve dönüş. Kahvaltı otelimizde. Kahvaltının ardından Bâbü’l-Esed adı verilen aslanlı kapının hemen girişinde bulunan Müslüman Mezarlığı içerisinde ki Ubâde b. Sâmit ve Şeddâd b. Evs isimli sahabe efendilerimizin kabirlerini ziyaret ediyoruz. Eriha kapısından geçerek ViaDolarosa’ya doğru yürüyoruz. Bu yol Hz. İsa’nın çarmıha gerileceği yolu yürüdüğü esnadaki duraklama noktalarıdır. Bu noktalarda kilise ve ziyaret noktaları bulunur. Hıristiyanlar bu noktalarda durup, ibadet ederek hacı olurlar. Buradan Artuk bey Kabirine hareket ve ziyaret ardından Mescid-i Aksa’da Cuma Namazı eda edilişi.

Sonrasında avlu içerisinde yer alan Kayıtbay Sebili’ni, Burak Mescidi’ni, Aksal Kadim içerisinde yer alan Hz.Meryem mihrabını ve ibadet mekanını göreceğiz. Buradan Mervan b. Abdülmelik tarafından yapılan Mervâni mescidi içerisindeki Hz. İsa’nın vaftiz teknesini göreceğiz. Bu ziyaretlerimizin nihayetinde Yahudilerin kutsal şabat bayramı sebebi ile ağlama duvarı ve içerisindeki havrayı ziyaret ediyoruz. İçeride fotoğraf çekimi yasak olduğundan dışarıda fotoğraf çekilebilir

Hz. İsa’nın türbesi olarak bilinen Kutsal Kabir Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Burada türbe ve Hz. İsa’nın çarmahtan indirildikten sonra bedeninin üzerine konulduğu musalla taşını göreceğiz. Kıyame kilisesi Golgota tepesi üzerinde kurulmuştur. Kilisenin dışında 1852 Kudüs için çıkarılan Osmanlı fermanı ilan edilince pencerede kalan tarihi merdiveni de göreceğiz. 638 yılında Kudüs’e gelen Hz. Ömer(r.a.)’ın namaz kıldığı yerde yapılmış olan Hz. Ömer Mescidini ziyaret ediyoruz. Ardından Kudüs fatihi Selahaddin Eyyubi’nin yaptırdığı Hankâh(tekke)’yi göreceğiz. Ardından akşam yemeği ve istirahat için otelimize dönüyoruz.

Cumartesi Günü

Kudüs – El Halil – Beytüllahim – Kudüs

Sabah namazı için Mescid-i Aksa ’ya gidiş ve dönüş. Kahvaltı otelimizde. El Halil şehrine hareket ediyoruz. Burada Harem-i İbrahim içinde Hz. İbrahimHz. İshakHz. Yâkup ve Hz. Yusuf (A.S.) Peygamberlerin kabirlerini ziyareti müteakip Beytüllahim şehrine hareket ediyoruz. Kutsal Doğuş̧ Kilisesi içinde kalan Hz. İsa (A.S.)’ın doğduğu yeri ve bitişiğinde yer alan Hz. Ömer Camisi’ni ziyaret sonrası  20 dakikalık bir yolculuk ile Helhul kasabasındaki Hz.Yunus AS makamı ziyaret edilecek. Ardından Dünya’nın en çukur bölgesi olan deniz seviyesinden 400 metre aşağıda  olan Şeria ırmağı, Vaftiz noktası ve  Lut Gölü olarak bilinen Ölü denize gidiyoruz . Daha sonra Dünyanın en eski şehirlinden biri olan Eriha’ya hareket mola ve alışveriş işlemlerinin ardından  Yol üzerinde Hz. Musa’nın makamının  ziyaret edilmesi. Ziyaret sonrası akşam yemeği ve istirahat için otelimize dönüyoruz.

Pazar Günü

Kudüs – Hayfa – Akka- Kudüs

Sabah namazı için Mescid-i Aksa ’ya gidiş ve dönüş. Kahvaltı otelimizde daha sonra Diğer turlarda olmayan gidilmeyen yerleri görmek için 1 Buçuk saatlik bir yolculuk ile kuzeydeki  Hayfa Şehirine  hareket Bahai Bahçelerinde fotoğraf çekimi ve panoramik şehir turu ardından 20 dakikalık bir seyahat ile Akka şehrine varış burada Cezzar Ahmet Paşa Camini ziyaret edip Tapınakçılar tüneline gidiyoruz. Tapınakçılar tünelinin ardından Taberiyye Gölüne  hareket buradan Nasıra şehir turu sonrası akşam yemeği ve istirahat için otelimize dönüyoruz.

Pazartesi Günü

Kudüs – Yafa – Telaviv – İstanbul

Sabah namazı için Mescid-i Aksa ’ya gidiş ve dönüş .Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Arzu edenler ile Mescid-i Aksâ ziyaret ve vedalaşma ardından otele dönüş Odaların boşaltılıp Yafa’ya hareket ediyoruz. Yafa’da Hasan Paşa CamisiSultan 2. Abdülhamid Han’ın yaptırdığı Saat KulesiSultan Mahmud Külliyesi ve Bahriye Mescidi ziyaretleri serbest zamanın ardından dönüş yolculuğumuz için Tel Aviv Havalimanı’na hareket ediyoruz. Güvenlik, check-in ve pasaport işlemleri sonrası THY ile İstanbul Havalimanı’na hareket ediyoruz.

Hakkında daha ayrıntılı Kudüs-ü Şerif

Bu tur hakkında daha fazla bilgi

İSRAİL AŞI VE TEST PROSEDÜRÜ

‣ Türkiye’den gelecek tüm yolcuların en az çift aşılı olması gerekmektedir.
‣ 2. Doz veya 2. dozdan sonra ki yapılmış hatırlatma dozunun üzerinden min. 14 gün geçmiş olması gerekmektedir.
‣ 2. Doz veya 2. dozdan sonra ki yapılmış hatırlatma dozunun üzerinden max. 180 gün geçmiş olması gerekmektedir. (Bu madde ilerleyen günlerde güncellenebilir yada iptal edilebilir)
.

Çok Önemli Notlar;
1 – Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir. Kesin otel bilgisini turdan 48 saat önce acentamızdan öğrenebilirsiniz.
2 – Turlarda kullanılan otel veya restoranlar da alkol servisi olabilir. Bölge şartlarının uygunluğuna göre firmamız mümkün olduğunca alkolsüz mekanlar kullanmaya dikkat etmektedir. Fakat özellikle Avrupa koşullarında otel ve restoranlar alkollüdür.
3 – Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan daha küçük açılır kapanır yatak olabilir. 3 Kişilik odada kalmak isteyen misafirler bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
4 – Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
5 – Vizeli tura katılacak misafirlerimize iptal iade koşullarımızı okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmalarını tavsiye ederiz. Avrupa Turlarında tura 2 ay öncesinden kayıt yaptırmanızı ve vize işlemlerinizi tura 1 ay kala tamamlamanızı tavsiye ederiz. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal iade koşullarımız geçerlidir.
6 – Şirketimiz aracılığıyla alınan vizelerde şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Sadece evrak temini, düzeni, teslimi ile ilgili sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vizenizin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur için ödenen ücretin iadesi için iptal iade koşulları geçerlidir.
7 – Her turda yanınıza mutlaka terlik ve seccade almayı unutmayınız. Seyahat ettiğiniz bölge koşullarına göre her vakitte cami yada mescid imkanımız bulunmamaktadır. Rehberimiz namaz kılabileceğiniz yer konusunda sizleri yönlendirecektir.
8 – Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.
9 –Tüketicinin veya Acentanın turu iptal etmesi vb. gibi durumlarda; Ücret iadesi misafirin ödediği para birimi üzerinden ve ödediği şekilde iade edilir. (Kredi kartı TL ödeme ise karta TL iade. Döviz ödeme ise döviz iade.)
10 – Havayolu şirketlerinde protokol anlaşması gereği sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Tüketicinin herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda, geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal/iade veya değişiklik yapılamaz.
11 – Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşların da yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yapılan bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hatta oluşabilecek gecikme vs durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.

 

Tura Başlarken;

Değerli Misafirlerimiz sizleri program süresince faydalı olacağına inandığımız konularda bilgilendirmek istiyoruz.

YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI: Havalimanında katılımcılar tarafından maliye bakanlığı veznesinden 50 TL karşılığında alınacaktır.

BİLETLER: Biletleriniz Elektronik Bilet olup Kontuardaki havayolu görevlisine isminizi verdiğiniz takdirde tarafınıza uçuş kartınız verilecektir. Dış hat ise Uçuş saatinden en az 3 saat önce iç hat ise 2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir.

PASAPORT VE DIGER EVRAKLARINIZ: Pasaportunu alamamış Katılımcılarımıza Pasaportları Havaalanında Görevlilerimiz tarafından takdim edilecektir. Pasaportunu firmamıza göndermeyen katılımcılar kimlikleri ile birlikte pasaportları yanında getirmek ve pasaport süresini kontrol etmekle yükümlüdür.

PARA BİRİMİ: Yolculuk öncesine yanınıza EURO almanız önerilir Yerel paraya çevrilmesi en masrafsız olan para birimidir.

İNTERNET:İnternet paketi ve konuşma paketi alacak misafirlerimizin bu işlemlerini yurtdışına çıkmadan en geç havalimanında yapmasını tavsiye ederiz.

KIYAFET: Yürüyüşe uygun bir ayakkabı ve akşamların serin veya yağmurlu olma durumuna binaen ince bir yağmurluk bulundurunuz. Tur esnasında kullanmak üzere seccade ve terlik almanız önemle rica ederiz.

SAĞLIK: Türkiye’de bulunan her ilacı veya muadilini bulamayabilirsiniz. Bu nedenle varsa kullandığınız ilaçları reçeteniz ile birlikte yanınıza aldığınızdan emin olunuz. Ayrıca http://www.seyahatsagligi.gov.tr/ adresini incelemenizi tavsiye ederiz.

YOLCULUK SÜRESİNCE: Yolculuğunuzun en az zaman kaybı ile tamamlanabilmesi için grup liderinizin hareket saatleri konusundaki taleplerine özen göstermenizi rica ederiz. Her seyahatte olduğu gibi, kıymetli eşya ve paralarınızın otel kasalarında muhafaza edilmesini öneririz. Kişisel eşyalarınızda hasar, kayıp vs. türü oluşabilecek tüm üzücü olaylarda, grup liderinizin en kısa sürede haberdar edilmesini rica ederiz. Tüm uçuşlarda sigara içilmez. Her uçuştan sonra valiz etiketlerinizi kontrol ediniz. Şehirlerde telefon kartı ile telefon edebileceğiniz ankesörler mevcuttur. Konaklama yaptığımız otellere giriş esnasında otelin kartvizitini almanız tavsiye ederiz.
GENEL ŞARTLAR

Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.

‣Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
‣Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
‣Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda acentemiz misafirleri bizim sorumluluğumuzdadır.
‣Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
‣Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
‣Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
‣Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı acentamızın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
‣Acentamız geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden,  Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler.
‣Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, acentamızın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.
‣Acentamız; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
‣Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
‣3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve couch bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
‣Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
‣18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya her ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorunludur.
‣Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentamız sorumlu tutulamaz.
‣Kişilerin tura katılımlarında ki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
‣Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
‣Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce operasyon departmanı tarafından mail yolu ile gönderilecektir.
‣Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
‣Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu program için İsrail vizesi gereklidir. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

bestur doğrulama

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz

Close

21 Temmuz 2022 Kudüs-ü Şerif Turu

Fiyat
1250' Kişi Başı per kişi
Süre
21 - 25 Temmuz
Hedef
Kudüs-ü Şerif
Gezginler
20+

  Fill out the form to book the Tour. Required fields are marked *   Enquiry about the Tour availability or anything you’d like to know. Required fields are marked *