Misyonumuz

Misyonumuz

Bestur, hac ve umrenin sizi ulaştıracağı erdem ve nimetlere erişmeniz, hakikat yolunun manasını ve ehemmiyetini anlayarak yaşayabilmeniz için; her türlü organizasyonu gerçekleştirme gayesiyle kuruldu.


İnsan hayatında müthiş tesirler bırakan hac ve umre ibadeti ancak dikkatli ve titiz bir organizasyon içinde gerçekleşebilir.


Bu seyahatlerde sizlere eşlik etmek, keyfiyette en iyiye ulaşmanızı sağlamak için tecrübeli bir kadronun varlığı kaçınılmazdır.


Kurucu ortaklarımızın ulusal ve uluslararası vizyonda gerçekleştirdikleri başarılar, Bestur’a duyulan güvende en büyük katkıyı sağlamaktadır.


Zamanı ve insanı yaratanın, vahyi indirenin, zamanı ve insanı vahiyle şereflendirenin huzurunda arınmak, biz müminler için elbette çok kıymetli.


Hac farizasını ve umre ziyaretini dertten, tasadan uzak bir şekilde yerine getirmek hakkına hepimiz sahibiz. Aydınlık bir zihin yolculuğunda ve dünyevi olandan uzak bir huşunun halesinde farz olan vazifeleri yapmak duru bir zihin gerektirir.


Bestur olarak, hac ve umre ziyaretlerinize gidiş-gelişte, her türlü seyahat ihtiyacınızı karşılayarak sadece kutsal olana yoğunlaşmanızı sağlamak ilk vazifemizdir

Sosyal medyada paylaşın