AnasayafaDelüks Umre Turları

Delüks Umre Turları

Bestur ile Delüks umre , umre ibadetini daha yakın ve uluslar arası zincir otellerde, konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleştirmek isteyen misafirlerimize  özel olarak hazırladığımız turlarımızdır. Bu programlar , Lüks umre olarak tabir ettiğimiz Umre turlarımıza göre Haremi Şerif-e ve Kabe-i Muazzama ’ya 1. Veya 1. Sıra otellerde konakladığınız Uluslar arası zincir otellerde daha iyi  konfor, hizmet kalitesi ve özel ayrıcalıklar sunar. Delks umre turlarının hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

1. Konforlu Ulaşım: Delüks umre turları, konforlu ve lüks otobüsler ile Havalimanı – Otel, Otel – Ziyaret Yerleri, Ara transfer ve Otel Havalimanı transferleri sırasında ulaşımı sağlar.

2. Delüks Konaklama: Bu turlar, Uluslar arası zincir  otellerde konaklama imkanı sunarlar. 5 yıldızlı Medine-i Münevvere ’de 1. en fazla 2. Sırada Kâbe-i Muazzama da ise avluda bulunan 1. Sıra oteller tercih edilmektedir.

3. Hocalar ve Rehberlik: Delüks umre turları, Alanında Uzman hocalar, deneyimli ve uzman rehberler eşliğinde gerçekleştirilir. Rehberler, Sizlerin konaklama ve seyahat sırasında daha konforlu olmanız için sizlere yardımcı olurlar. Hocalarımı Dini vecibelerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz için özenle seçilerek sizlere seyahatiniz süresince sizlere eşlik ederler, Bütün dini vecibeleri sizlere yaptırırlar iken aynı zamanda gezi  ziyaret edilen yerler hakkında detaylı bilgi sunarlar ve irşat programları düzenlerler. .

4. Grup Boyutu: Delüks umre turları genellikle 15-20  kişilik küçük gruplarla düzenlenir, böylece daha kişiselleştirilmiş hizmet sunulabilir.

5. Ziyaret Edilen Yerler: Delüks umre turlarında, Medine-i Münevvere ’de Uhud Şehitliği, Kıbleteyn Mescidi (İki Kıbleli Mescit), Yedi Mescitler (Hendek), Kuba Mescidi, Cuma Mescidi, Cennetü’l Baki selamlaması ardından Hz. Ebubekir Mescidi, Hz. Ömer Mescidi, Hz. Ali Mescidi, Ğamame (Bulut) Mescidi, Beni Saide Sakife’si ve Tren Garı ziyaretleri yapılmaktadır. Mekke-i Mükerreme ise Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetü’l Mualla Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin do ğduğu evin bulunduğu mahalle ziyaret edilmektedir .

7. Özel programlar: Delüks umre turlarında, Misafirlerin talebi doğrultusunda  özel dua programları, toplu tavaf ve Tespih namazı gibi özel programlar düzenlenmektedir .

 

Delüks umre turları, daha yüksek bir maliyetle gelir ve standart umre turlarına göre daha fazla konfor ve ayrıcalık sunar. Bu turlara katılmadan önce verilen hizmetleri ve paketleri detaylı bir şekilde incelemeniz önemlidir. Ayrıca, turların fiyatlarını ve içerdikleri hizmetleri karşılaştırmak da faydalı olacaktır.